Dom weselny Golub-Dobrzyń

Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu pary. To chwila, w której oficjalnie rozpoczyna się życie razem – w takich momentach chcemy dzielić się szczęściem i radością ze swoją rodziną i najbliższymi podczas przyjęcia weselnego. Wesele to bowiem doskonała okazja do stworzenia wspomnień, które będą towarzyszyć nowożeńcom i gościom przez wiele, wiele lat – aby było w pełni udane, warto wybrać odpowiednie miejsce. Jakie? Jeśli chcecie, żeby Wasze wesele naprawdę stanowiło niepowtarzalną uroczystość, do której z uśmiechem na twarzy będziecie wracać myślami, postawcie na dom weselny Stary Folwark zlokalizowany nieopodal GolubiaDobrzynia!

Sala weselna: Golub-Dobrzyń

Specjalnie przygotowana w naszym obiekcie klimatyzowana sala weselna utrzymana w stylistyce z początków XX wieku to idealne miejsce do zorganizowania udanego przyjęcia weselnego. Przepiękna, gustowna przestrzeń, starannie opracowane wyposażenie, unikalne i przyciągające uwagę dekoracje, nastrojowe oświetlenie oraz suto zastawiony stół tworzą to miejsce niepowtarzalnym.

W Starym Folwarku zadbamy o wszystko, czego Młoda Para i Goście mogą potrzebować. Świadczymy kompleksowe usługi związane z obsługą wesel, a więc przygotowaniem smacznych potraw, dekoracją sali, florystyką, obsługą kelnerską czy organizacją dodatkowych atrakcji w postaci stołów wiejskich, drink barów czy czekoladowych fontann. Do dyspozycji oddajemy również bezpieczny parking oraz 8-osobowego busa na wynajem, którym Goście mogą dotrzeć na uroczystość zaślubin lub pobliskiego hotelu. Aby poznać więcej szczegółów dotyczących naszej oferty serdecznie zachęcamy do telefonicznej lub mailowej rezerwacji spotkania.

Piękne wesele to wyjątkowy początek drogi małżeńskiej, który warto starannie zaplanować właśnie w Starym Folwarku! Zapraszamy!