Dom weselny Kowalewo Pomorskie

Dom weselny – Kowalewo Pomorskie

Dzień ślubu i wesela to prawdziwie wyjątkowe, niezapomniane chwile w życiu. Wkraczanie w nowy etap wraz z ukochaną osobą, z którą chcemy dzielić nasze radości i smutki, zawsze dostarcza mnóstwa emocji. Organizowanie wspaniałego przyjęcia weselnego zazwyczaj wiąże się jednak ze stresem — każda Para Młoda chce, by wszystko było dopięte na ostatni guzik. W naszym domu weselnym niedaleko Kowalewa Pomorskiego pomagamy spełnić marzenie o idealnej uroczystości, oferując wynajem pięknej sali na wesele.

Przestronna, elegancka sala weselna niedaleko Kowalewa Pomorskiego

W Starym Folwarku, domu weselnym blisko Kowalewa Pomorskiego, proponujemy wynajęcie przestronnej sali utrzymanej w stylistyce z początków XX wieku — to idealne miejsce na organizację wyjątkowej uroczystości, która na zawsze zapadnie w pamięć zarówno zakochanym, jak i gościom. Zajmujemy się nie tylko udostępnianiem sali weselnej, ale również przygotowaniem zachwycających dekoracji zgodnie z życzeniem Pary Młodej, w tym wspaniałych bukietów ślubnych z najpiękniejszych kwiatów.

Organizacja wesela w domu weselnym Stary Folwark

Nastrojowe oświetlenie, niepowtarzalne dekoracje, urokliwa okolica czy ogrodzony parking to niejedyne, co możemy zaoferować naszym Klientom. W domu weselnym Stary Folwark w pobliżu Kowalewa Pomorskiego zapewniamy też profesjonalną, życzliwą obsługę kelnerską, która zadba o doskonały komfort gości. Co więcej, przygotowujemy różnorodne potrawy i przystawki o wybornych smakach oraz urzekających aromatach, a także organizujemy dodatkowe atrakcje jak drink bar czy fontanna czekolady.

Piękna sala weselna — Kowalewo Pomorskie

Odpowiadając na potrzeby naszych Klientów, w domu weselnym Stary Folwark w okolicach Kowalewa Pomorskiego poza wynajmem sali proponujemy też rozstawienie eleganckiego namiotu ślubnego, co stanowi znakomity pomysł dla osób planujących ślub cywilny, a także znaczne ułatwienie gościom dotarcia na imprezę. Od niezapomnianego wystroju, po niezwykłe atrakcje — dzięki nam możesz mieć pewność, że Twoje wesele naprawdę będzie najpiękniejszym dniem w życiu. Zapraszamy!